Bugun...
19-08-2018 08:12:00 Kategori: DÜNYA

Avrupa'nın en büyüğü renkli görüntülere sahne oldu

Avrupa'nın en büyüğü renkli görüntülere sahne oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hollanda'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Avrupa'nın en büyük havai fişek organizasyonu kabul edilen Uluslararası Havai Fişek Festivali renkli görüntülere sahne oldu."

LAHE

Hollanda'nın Lahey kenti sahilinde, Uluslararası Havai Fişek Festivali Scheveningen Vakfı tarafından organize edilen ve dört gün süren Uluslararası Havai Fişek Festivali'ne bu yıl Hollanda, Avusturya, Çin, İngiltere, Japonya, Belçika, Almanya ve İspanya katıldı. 

❮❯
Hollanda'da 39. Uluslararası Havai Fişek Festivali
Hollanda'nın Lahey kenti sahilinde, Uluslararası Havai Fişek Festivali Scheveningen Vakfı tarafından organize edilen ve dört gün süren 39. Uluslararası Havai Fişek Festivali'ne bu yıl Hollanda, Avusturya, Çin, İngiltere, Japonya, Belçika, Almanya ve İspanya katıldı. ( Abdullah Aşıran - Anadolu Ajansı )
19.08.2018 Abdullah Aşıran
1 / 24

İngiltere birinci, İspanya ikinci, Çin ise üçüncü

Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucu İngiltere'nin birinciliği elde ettiği yarışmada İspanya ikinci, Çin ise üçüncü oldu. Yarışmada geçen sene birinciliği İspanya kazanmıştı.

Avrupa'nın en büyük havai fişek organizasyonu kabul edilen ve büyük ilgi gören festivale her yıl yüzbinlerce kişi katılıyor.

Kuzey Denizi'nde gemide düzenlenen festivalin yarışma bölümüne katılan takımlar, 15'er dakikalık süre zarfında patlattıkları havai fişeklerle hünerlerini sergilemeye çalışıyor.


Kaynak: AA
Editör: AA
Bu haber 142 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER DÜNYA HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ