Bugun...
24-04-2018 11:11:00 Kategori: MAGAZİN

Kağıthane Tayfa Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı

Kağıthane Tayfa Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kağıthane Tayfa Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı "

İSTANBUL

Düzenlediği sosyal sorumluluk projeleri ile dikkatleri çeken Kağıthanespor'un taraftar grubu Kağıthane Tayfa  geçtiğimiz hafta sonu taraftarları  ve aileleri ile birlikte Çanakkale Şehitliğini ziyaret etti. 

Tayfa Grubu gezi sonrası yaptığı açıklamada ise  diğer tribün gruplarına örnek olmasını gerektiğini de ifade ederek şunları söyledi . 

 "Düzenlediğimiz Çanakkale gezimize katılım sağlayan bütün taraftarlarımıza ve ailelerine teşekkür ederiz. Taraftarlar arası iftar programları, Şehitlerimiz için yürüyüşler , Türkmenlere yardım , Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimiz için kan bağışı , Şehitler için hazırlık maçı müsabakası , taraftarlar arası futbol turnuvasından sonra taraftarla olarak  yaptığımız etkinliklerimize  bir yenisi olarak da  Çanakkale’de bulunan aziz şehitlerimizi ziyaretimizle eklemiş bulunmaktayız. Taraftarlığın sadece futbol maçıyla olmadığını amatör ve profesyonel camialara en iyi şekilde gösterdiğimizden şüphemiz yok. Bu tür etkinliklerinde diğer tribün gruplarına örnek olmasını canı gönülden isteriz.  Çünkü biz “KAĞITHANELİYİZ .. KAĞITHANE’Lİ OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ!"  

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: ORÇUN YILMAZ
Bu haber 2156 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER MAGAZİN HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ