Bugun...
12-01-2018 12:02:00 Kategori: ÖZEL HABER

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Gazetecilerle Bir araya Geldi

Maltepe Esnaf  ve Sanatkârlar Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Gazetecilerle Bir araya Geldi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Gazetecilerle Bir araya Geldi "

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Gazetecilerle bir araya geldi.10 Ocak Çalışan Gazeteciler  günü nedeniyle ilçe genelinde görev yapan gazetecilerle  Maltepe ilçesinde bir araya geldi.

Düzenlenen programa Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel, Başkan vekili Ünal Osmanoğlu, yönetim kurulu üyeleri Şerafettin Baydaroğlu, Engin Tüzün, Denetleme kurulu üyesi Haşim Taş  ve ilçe genelinde görev yapan , gazete sahipleri ve muhabirler  de katıldılar .

Erdel  gazetecilerin  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı           

Düzenlenen program başında bir konuşma yapan  Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel, “Kamuoyunun sesi, nefesi, vicdani, demokrasinin temel taşlarından biri olan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü cani gönülden kutluyorum. Vefat eden gazetecilerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. 2017 yılını iyisiyle kötüsüyle üzüntüsüyle geride bıraktık. 2018 yılının sağlıklı huzurlu bereketli bir yıl olmasını diliyorum. “ diyerek sözüne başladı .

Bir ülkede demokrasileri güçlendiren ve geliştiren en etkin unsurlardan birisinin meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine riayet eden bir basının varlığı olduğunu ifade eden  Yunus Erdel konuşmasına söyle devam etti .

“Unutulmamalıdır ki, basının başta milli konular olmak üzere her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Medya çalışanlarımızın kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki yükümlülüklerini en iyi biçimde yerine getirmek için gösterdikleri çabalar takdire şayandır. İnanıyorum ki, gazetecilerimiz sahip oldukları bu sorumluluk ile ilimizin ve ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edeceklerdir”

İsmet Akkoç


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: İSMET AKKOÇ
Bu haber 144 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ