Bugun...
10-08-2018 09:52:00 Kategori: ÖZEL HABER

TFF 3.Kadınlar Ligi temsilcilerinden Esenyurt Kartalspor’da yeni teknik direktör Tamer Düzcü oldu

TFF 3.Kadınlar Ligi temsilcilerinden Esenyurt Kartalspor’da yeni teknik direktör Tamer Düzcü oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"TFF 3.Kadınlar Ligi temsilcilerinden Esenyurt Kartalspor’da yeni teknik direktör Tamer Düzcü oldu "

TFF 3.Kadınlar Liginde mücadele eden Esenyurt Kartalspor Kadınlar Futbol Takımın başına tecrübeli bir isim olan Tamer Düzcü getirildi.  Düzcü; daha önce de pek çok kulüpte antrenörlük yapmış ve başarılı işlere imza atmıştı.  Teknik direktör Tamer Düzcü ve ekibiyle Esenyurt Kartalspor Kadınlar Futbol Takımının bu sezonki kadrosu basına tanıtıldı. 

Esenyurt Kartalspor Kadınlar Futbol Takımın Teknik Direktörü Tamer Düzcü “Elimizdeki kadronun maksimum kapasitesini müsabakalara yansıtacak bir ekip oluşturmak ilk hedefimiz”.

Teknik Direktör Tamer Düzcü  basın  mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulunarak şunları söyledi “ Çok özel ve değerli bir camiada görev almaktan son derece mutluyum. Elimizdeki kadronun maksimum kapasitesini müsabakalara yansıtacak bir ekip oluşturmak ilk hedefimiz. Taraftarlarımız ve camiamız merak etmesin. Onları gururlandıracak ve keyifle müsabakaları seyredecekleri bir takım yaratmak istiyoruz ve bunu başaracağız.” 

Bizlerde kadınlar futbolunda mücadele eden Esenyurt Kartalspor’lu kızlarımıza ve teknik ekiplerine başarı dileklerimizi iletiyoruz. 

 


Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: ORÇUN YILMAZ
Bu haber 98 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ÖZEL HABER HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ