Bugun...
09-03-2018
AYŞEGÜL NEVİN KAPLAN

AYŞEGÜL NEVİN KAPLAN

DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Sadece bir gün mü kadınların. Diğer günler kimlerin  tacizlerin şerefsizlerin kadına şiddet gösteren kocaların tecavüzcilerin. Yoksa küçücük çocuklara tecavüz eden ve bir kereden bir şey  olmaz deyip  hastanelik ettikleri çocukların mi? 

Kadına saygı yok şiddet çok eziyet var.

Kadınların birer ana olduklarını  unutmayın sizi onlar doğurdu siz sizi doğuran kadına  nasıl şiddet uygularsınız . Bu haķkı size kim veriyor. Tabi ki kadınların zayıflığı ve sizin kaba  kuvvetiniz.

Anaya kadına  el  kalkmaz kalkan elleler kırılır bunun vebali büyüktür. 

Eğitim her şeyin başı  eğitim. Kadınlarımızı  etkenlerimizi eğitmek lazım çok cahil erkek ve kadınlarımız var. Yapıyorlar sonra cahillik  iste bizde büyüklerimizden öyle gördük deyip çıkıyorlar yok öyle bir şey. Yok öyle bir dünya. Kendini geliştirmek için okuyacaksın .Seni doğuran büyüyen okutan ve okurken bile sana yardımcı olan anamızdır. Bunları korumak sizin asli görevinizdir. Bunu onlara borçlusunuz. Küçücük kızları okutmak  yerine zorla kocaya veremezsiniz.Onun özgürlüğünü çocukluğunu elinden alamazsınız  yazıktır günahtır vebali büyüktür. 8 Mart kadınlar günü 

Sadece bir gün mü kadınların. Diğer günler kimlerin  tacizlerin şerefsiz lerin kadına şiddet gösteren kocaların tecavüz cilerin. Yoksa küçücük çocuklara tecavüz eden ve bir kereden bir şey  olmaz deyip  hastanelik ettikleri çocukların mi? 

Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun...

 

 

Bu makale 781 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer
Sosyal Medya

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ